Založ si blog

Ľudia s duchom, bez ducha a ľudia s antiduchom

Človek sa skladá z ducha, duše a tela. Pomenovanie duša zodpovedá ľudskej mysli, teda vedomiu a podvedomiu. Nehovoríme, že človek má ducha alebo dušu, ale duch a duša má človeka. Duch riadi človeka a nenachádza sa priamo v tele, ale v malej vzdialenosti nad temenom hlavy, tam, kde je podĺa východných učení umiestnená korunná čakra – sahasrára. Okrem vedomej-analytickej mysle a podvedomia – reaktívnej mysle, existuje ešte myseľ telesná – somatická myseľ. Oblasť jej prejavu je medzi srdcom a pupkom.Somatická myseľ reaguje hlavne vtedy, ak je organizmus človeka ohrozený, napr. na človeka zaútočí pes a myseľ dá nohám povel – utekaj -prípadne – bráň sa. Bežný človek je vo vlastníctve ducha, tak ako zviera vlastní duch toho ktorého zvieraťa.Človek, ktorého vlastní len duša, teda myseľ, nie je vo vlastníctve ducha, pretože duch sa ku koncu tehotenstva, alebo tesne po pôrode rozhodol neprevziať vlastníctvo novonarodeného dieťaťa. U takého človeka sa potom komplikovane vyvíja tzv.emocionálne telo, alebo emocionálna vrstva charakteru.Človek však dokáže emócie verne predstierať, pretože duša, čiže myseľ takýchto ľudí disponuje obvykle dobrou až výbornou inteligenciou. daklo by sa povedať, že títo ľudia v sebe nosia marťanské gény. Existujú aj reální ľudia s marťanskými génami, ako príklad poslúži rodová dynastia rodiny Georgea Busha, ale to je na inú úvahu. Výrazným znakom duševných, ale bezduchých ľudí tvorí svet politiky a finančníctva, kde sú títo ľudia v hojnom výskyte.
Ľudia s antiduchom, kresťania by ich nazvali s duchom Antikrista, dosť podstatne ovplyvnili dejiny 20. storočia. Ako príklad pre túto definíciu bol Adolf Hitler a Heinrich Himmler. V roku 1923 v landsbergskej väznici p nevydarenom puči, kde písal svoju programovú knihu Mein Kampf za asistencie Rudolfa Hessa, sa zavŕšila Hitlerova okultná premena na čierneho mága. Podrobil sa zvláštnemu a nebezpečnému rituálu, ktorý SS neskôr nazývala technickým pojmom obrad, alebo rituál hustnutia vzduchu a ktorý je dodnes utajený. tento rituál bol taký nebezpečný, že jeho účastník mohol zomrieť. Vyvolal také energie, pri ktorých účastník fyzicky krvácal z uší, úst a nosa a tlak vhlave mohol spôsobiť bu´d zošalenie, alebo mozgovú mŕtvicu. Čo sa vlastne duchovne udialo? Pôvodný duch človeka už nemal kontrolu nad telom a dušou, ale tkzv. antiduch. Človek disponoval kľúčom pre spojenie s Nimi /?/, ako sa o Hitlerovi vyjadril na smrteľnej posteli Dietrich Eckart, nemecký dramatik, spisovateľ, narkoman a satanista, ktorý spolu s Hessom a profesorom geopolitiky na Mnichovskej univerzite Karlom Haushoferom tento rituál s Hitlerom uskutočnili. Bolo by naivné sa domnievať, že tento obrad prijatia antiducha absolvoval každý člen SS. Takéto okultné zasvätenie bolo určené len pre elitu.Vedúce sobnosti nacistického Nemecka, ktoré prešli týmto zasvätením boli:Heinrich Himmler, Reinhard Heydrich, bývalí členovia a odchovanci spoločnosti Thule a Germanenorden /vysvetlenie Thule Gesellschaft a Germanenorden, boli dva najsilnejšie okultné spolky, ktoré ovplyvnili dejiny prednacistického Nemecka/ a to Alfred Rosenberg, Julius Streicher, Dietrich Eckart, a ďalší,u ktorých je však ťažké dokázať, že takéto zasvätenie absolvovali.Ovšem nezaháľali ani Stalin a Churchill. Stalin, ktorý sa hrdil menami ako Demonošvili /syn démonov/ a Besošvili /syn besov/, jeho pravé meno Džugašvili – syn žida, sa mu nepáčilo, taktiež podľahol mágii a v slobodomorurástve dosiahol 33 stupeň škótskeho rítu, ten istý, ako mal aj Churchill. Ke´d po Leninovej smrti uchvátil moc pre seba, dal postupne odstrániť všetkých svojich okultných poradcov.Churchillov poradca pre ezoteriku, bol smutne preslávený anglický mág a satanista Aleister Crowley, ktorý dokonca navrhol pozdrav victory – víťazstvo pre britských vojakov, vystrieť pravú ruku k nebu, z ukazováka a prostredníka vytvoriť lievik, kadiaľ pritekala energia, ktorá mala vo vojakovi vzbudiť pocit odvahy a hrdinstva. Bola to zároveň okultná odpoveď Britov na nacistické Sieg Heil so zdvihnutou pravicou. K Satlinovej garnitúre osobností s antiduchom patrili Berija, Jagoda, kaganovič, Lunačarskij a mnohí ďalší. Dôležitým rituálnym miestom a komunistickým chrámom sa stalo mauzoleum V.I.Lenina v Moskve s nabalzamovaným telom vodcu revolúcie a tak je tomu dodnes.

Odpoveď na predošlý článok

21.07.2014

Teraz sa pokúsim výstižne zodpovedať na kritické ohlasy, ktoré som zaznamenal na môj článok o Ježišovi a Jehovovi, bohu Židov. Zdroje pre moje tvrdenia: - biblia, kanonizované a apokryfné viac »

Bol Ježiš Židom a synom starozákonného Jehovu?

20.07.2014

Tieto dve dogmy z nadpisu článku tvoria hlavné pojítko medzi kresťanstvom a židovstvom. Prakticky všetky kresťanské cirkvi, sekty a združenia bazírujú na týchto tvrdeniach. Prečo bolo potrebné viac »

Kto bol skutočný Mojžiš a jeho vyvolený národ ?

19.07.2014

Uvedené fakty v tomto článku poskytnú iný obraz o postave Mojžiša, v odlišnom pohľade, než aký nachádzame v piatich knihách Mojžiša /ha moshe chamesh torah/ a vlastne v celej biblii. Meno viac »

Rumunsko, protesty,

Rumunský minister vyzval na odvolanie hlavnej protikorupčnej prokurátorky

22.02.2018 22:24

Rumunský minister spravodlivosti Tudorel Toader vyzval vo štvrtok na odvolanie hlavnej protikorupčnej prokurátorky Laury Codrutovej Kövesiovej z funkcie.

Trump

Trump podporil zvýšenie minimálneho veku pre ďalšie typy zbraní na 21 rokov

22.02.2018 22:20

Trump vo štvrtok skoro ráno na Twitteri napísal, že je tým najdôraznejším zástancom kontroly strelných zbraní.

Amerika, americká zástava, vlajka, USA

Auto naplnené kanistrami narazilo do nemocnice

22.02.2018 22:16

Zranenie utrpel len vodič.

politika vývoj nezamestnanosť TK Richter

Minister Richter ocenil 26 osobností z rezortu práce

22.02.2018 21:54

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter (Smer) odovzdal vo štvrtok, počas slávnostného podujatia, rezortné ocenenia 26 osobnostiam z celého Slovenska.

neposlusnyobcan

raz budem aj dospelý

Štatistiky blogu

Počet článkov: 289
Celková čítanosť: 136466x
Priemerná čítanosť článkov: 472x

Autor blogu